BİM 19 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|8 Nisan 2019|0 Yorum

Bim aktüel ile gelen fırsatlar Nisan ayını inanılmaz hale getiriyor. BİM 19 Nisan 2019 aktüel ürünler kataloğu yeni indirimler sayfasında bu hafta çok özel kampanyalar yer alıyor. Adından kalite ve ucuz fiyatla söz ettiren Bim’de yüzler gülüyorken müşterilerinin de yüzleri gülmeye devam ediyor. Bu haftanın tüm sayfalarını anlatmaya gayret ettik.

Bilindiği gibi Bim aktüel her haftayı fırsatları ile dolduruyor. Bu kampanya dönemini de özel fiyatlar ile müşterilerin beğenisine talip olan market; 19 Nisan Cuma gününü özel kampanyaları ile süslüyor. Bu hafta sunacağı elektronik aletler ile indirim listelerini alt üst etmeye hazırlanan Bim, mutfak ürünleri ile de sizleri şaşırtmayı başaracak. Sunmayı planladığı PS4 ile de adeta indirimi iliklere kadar yaşatacak markette çok konuşulacak çamaşır makinesi de sizlerle olacak. Ürünleri incelediğimiz ve detaylarına yer verdiğimiz Bim 19 Nisan fırsatlarının görselleri ile sizlerle olmayı sürdürelim. Bu hafta ürünleri ayrı bir indirim sayfasında değil, aynı sayfada inceledik. Ayrıca sizlere rehberlik etmesi için bir de içindekiler tablosu yaptık. İşte bu haftanın Bim aktüel katalogları…

Bim aktüel ile sizlerle olması beklenen fırsatlarda bu hafta özel detaylar yer alıyor demiştik. Artık sunduğu ürünler ile belirli bir çıtayı aşmış, çıtayı arşa çıkarmış olan Bim’de PS4, güzel bir çamaşır makinesinin yanı sıra drone dahi sizlerle… Tablet, PS4, telefon, TV derken bunu da gördüğümüz Bim katalogları yine çok başarılı… Daha fazla meraklandırmadan sizlere görsel detayları aktaralım. Bu detaylar arasında da ayrıca geçiş yapabilir, yeni fırsat kataloglarının tamamını görebilirsiniz.

BİM 19 Nisan 2019 | A101 AktüelBim 19 Nisan 2019 aktüel ürünleri yeni kampanyalarını aktardığımız bu sayfada görüyoruz ki çok değil daha 2 ay öncesinde gelen ve içeriği ile aynı olan PS4 ürününde bir ucuzlama söz konusu… 1799,00 TL fiyatı ile gelecek olan üründe oyun hediyesi hiç de hor görülmeyecek cinsten… Ayrıca sayfada yer alan Keysmart çamaşır makinesi de devri ve elektrik kullanımı ile çok başarılı görünüyor. Emsallerinin bu satış fiyatının %100 daha fazlasına satıldığı piyasada Bim’e gelen bu çamaşır makinesi kaçmaz…

Bim aktüel kataloglarının tüm bu fırsatlarının yanı sıra sunacağı mutfak ürünleri de oldukça başarılı… Detayları anlattığımız ürünlerde pek çok gerekli ve elzem ürün sizlerle olacak. Bim aktüel ürünleri en yeni kampanyalarında sizlerle olmaya devam edecekken Aktüel Ürünler olarak ürün incelemelerini daha detaylı biçimde sunmanın çalışması içinde olmayı sürdüreceğiz. Yeni hafta kataloğu olan Bim 26 Nisan 2019 kataloglarında görüşmek üzere, bol indirimli günler dileriz.

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 8 Nisan 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.