BİM 19 Nisan aktüel ürün kataloglarında PlayStation fırsatını sunuyor. Adeta kaliteyi getiren BİM , sunduğu PS4 ürünün yanı sıra bir de Red Dead Redemption oyununu da sunuyor. Sizlere bu ürünü kısaca açıklayalım. Playstation 4 500GB ürünü 2 yıl garantili ve 1 adet oyun konsolu ile birlikte geliyor. HDMI, WiFi, Bluetooth teknolojilerini kendi ekipmanlarında çok kaliteli kullanan ürün kablosuz oyun kolunu bluetooth teknolojisi ile kullanıyor. Ayrıca online oyunlar için sizlerin işini kolaylaştıran ürün Wifi teknolojisinin yanı sıra kablolu internet bağlantısını da destekliyor. Alacağınız ikinci bir oyun kolu ile de multiplayer oyunları oynayabileceğiniz üründe 500 GB sabit depolama aygıtı yer alıyor. Wanted serisi olarak bilinen seriyi sunacak olan BİM 1799,00 TL olan ürünü 6 taksit olarak da satabiliyor. Bu da ayrıca oyunseverleri memnun ediyor. Ürün hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç olmadığı su götürmez gerçekken oyunun kalitesi ve sürükleyiciliği de ayrıca çok güzel... Daha fazlası aktuel-urunler.com ile sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Nisan 2019 tarihinde, BİM 19 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...