BİM 19 Nisan - 26 Nisan tarihleri arasında stoklarla sınırlı olması beklenen muhteşem bir ürün sizlerle... KeySmart çamaşır makinesi 8KG A++ 1000 devir ürünü geliyor... Arçelik A.Ş. servis garantisine sahip, A+++ enerji sınıfı ile az tüketen, 8 KG kapasitesi ile işinizi kolaylaştıran, 15 program olması ile çamaşırlarınızı daha iyi temizleyen ve zaman geciktirme özelliği ile de zamanında yıkama yaptırabileceğiniz ürün ücretsiz teslimat ve kurulum avantajı da sunuyor. Sms bilgilendirmesine istinaden 7 iş günü içerisinde ücretsiz olarak eve teslimatı yapılan ürün yine ücretsiz olarak montaj ediliyor. Arçelik servis garantisi kapsamında olan ğrğn 1099,00 TL fiyatı ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile de sevindiriyor. Siz de Yerli Üretim, kaliteli, servis güvenceli, 1000 Devir, 8kg bir çamaşır makinesi arıyorsanız ve uygun fiyatlısı varken daha pahalısına gönül vermiyorsanız Keysmart'ı mutlaka deneyin. Bim marketlerden daha detaylı bilgiyi 19 Nisan günü alabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Nisan 2019 tarihinde, BİM 19 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...