Bim 19 Nisan Cuma günü özel ürünler mutfak fırsatları olarak karşınıza çıkıyor. Bim aktüel cuma kampanyalarında yer alan ilk ürüne gelmeden önce sizlere diğer fırsatlardan bahsedelim. İlkinde Arnica Dik Durabilen Süpürge yer alıyor. Fiyatı 119 TL olarak ürünün yanı sıra Pilsan Playcar 89,90 TL'den raflarda oluyor. Ayrıca Kadın Taşlı Trend Ayakkabı 39,90 TL'den, Çocuk Işıklı Spor Ayakkabı 24,90 TL'den sizlerle buluşuyor. Bu hafta kampanyalarında Sluban Eğlenceli Bloklar 16,90 TL'den, Oyun Hamuru Seti 6'lı 9,95 TL'den, 150 Parça Lisanslı Puzzle 9,95 TL'den sizlerle olacak. Ayrıca Bim'de Çocuk Kol Saati 9,95 TL'den sunulacakken Eğitici Yapboz 5,95 TL'den raflarda olacak. Bu hafta Lisanslı köpük Çıkaran Tüp 3'lü 3,50 TL olarak sunulacakken Balon 3,95 TL fiyatı ile Bim cuma gfırsatlarına katılacak. Ayrıca Erkek-Kadın Bantlı Terlik 15,90 TL, Kadın Kabartma Terlik 13,90 TL olacak. Ek olarak Ayaklı Tuvalet Kağıtlığı 19,90 TL'den raflar olacak. Paşabahçe Renkli Küçük Dondurmalıklar 1,75 TL'DEN, Paşabahçe Kapaklı Desenli Cam Saklama Kabı 3,50 TL'den ve Magnet Çeşitleri 5,95 TL'den yer alacak. Dondurma Kaşığı Bas Parmak 2,95 TL olacak. Dahası ve fazlası Bim marketlerde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Nisan 2019 tarihinde, BİM 19 Nisan 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“BİM Aktüel 19 Nisan Mutfak Ekipmanları Sayfası” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...