Bim 24 Mayıs 2019 Cuma aktüel ürünler kataloğunda dev kampanyalar devam ediyor. Bim aktüel de bu hafta sizler için harika ürünler var. Hep birlikte bu haftanın ürünleri incelemeye başlayalım. Bu hafta bim marketlerde çocuklarınızı sevindirecek haberler var. Akülü araba 6V 599,00 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürün çocuklarınızı sevindirirken sizlerinde bütçesini korumayı başarıyor. Bir başka ürün ise otomatik çadır 129,00 TL olarak kampanyada... Bu ürün de otomatik olması sebebiyle oldukça kullanışlı görünüyor. Bir diğer kampanyalı ürün ise solar lamba 29,90 TL olarak satışa sunuluyor. Çok beklenen bu ürünleri Bim ayağınıza kadar getiriyor. Bir başka ürün ise Bim takipçilerini çok sevindirecek. Çelik termos 39,90 TL olarak kampanyada... Bahçe ürünlerinde oldukça güzel fırsatlar sunan Bim aktuel de ürünler sizler için rafları süslemeye devam ediyor. Bu hafta elektronik ürünlerde de kampanyalar mevcut. Özellikle haftanın ürünü olmaya aday bir ürün Bim 24 Mayıs kataloglarında... Duracell kalem pil ve ince pil ihtiyacı olanlar 24 Mayıs Cuma günü Bim aktüel ürünleri ziyaret edenilir. Mutlu haftalar dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mayıs 2019 tarihinde, BİM 24 Mayıs 2019 Aktüel Ürün Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...