Bim aktüel harika ürünleri ile sizlerle buluşmaya geliyor. Bim 24 Mayıs aktüel ürünlerini görmeyen kalmasın. Erkenden haberdar olmak için Aktüel Ürünler sayfamızı takip edebilirsiniz. Her hafta Bim aktüel ürünlerini detaylandırıyoruz. Bu hafta kampanyalı ürünleri tek tek inceleyeceğiz. Yaz mevsimimin gelmesi ile birlikte valizler tatil işin toplanmaya başlandı. Bu yüzden bim aktüel sizleri düşünmüş. Bu haftanın ilk kampanyalı ürünü vali oluyor. Büyük orta ve küçük boy olarak satılan bu ürünleri kaçırmamanızı öneririz. Bir başka ürün ise arnica marka elektrikli süpürge bu hafta bim 24 mayıs kataloglarında olacak. Bu ürünün fiyatı ise 349,00 TL olarak satışa sunulan bu ürün evinizi tertemiz yapacak. Bu ürünü kullananlar sayfamızdan almayı düşünenlere önerilerde bulunabilir. 24 Mayıs 2019 tarihinde kampanyaya giren bir başka ürün ise ipli doğrayıcı 54,90 TL olarak satışta... Bu harika ürün hayatınızı kolaylaştıracak. Muhteşem kampanyaların marketi olan bim aktuel de bu haftanın ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Mutlu alışverişler !

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mayıs 2019 tarihinde, BİM 24 Mayıs 2019 Aktüel Ürün Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...