Bim aktüel kampanyaları devam ediyor. Bu hafta 28 Mayıs bim aktüelde hangi ürünler var hep birlikte bakalım. 24 mayıs 2019 tarihli kataloglarını inceledikten sonra Bim aktüel 28 Mayıs kataloglarını incelemeye başlıyoruz. Yaz mevsimi geldi de bitiyor bile. Bu ürünleri yetişen alıyor. Salı günü Bim marketlerde yaz mevsiminin sıcak güneşinden sizleri koruyacak ürünler geliyor. Bu haftanın ürünlerini bu yazımızda tek tek inceliyoruz. Sizler de bize katılıp bu kampanyalardan haberdar olabilirsiniz. 28 Mayıs Salı gününn ilk kampanyalı ürünü koruyucu güneş spreyi sadece 49,00 TL olarak satılıyor. Bir diğer ürün ise koruyucu güneş kremi 22,90 TL olarak kampanyada... bu harika kalitede ürünler piyasaya oranla çok ucuz bir fiyata Bim aktüel de satılıyor. Bir başka ürün ise gündüz kremi 36,90 TL olarak indirimde... Bim aktüel 28 Mayıs tarihinde kapınıza kadar bu ürünleri getiriyor. Sizler de bu kampanyalardan yararlanmak için Bim marketi ziyaret etmeyi unutmayın. Bu haftanın ürünlerini incelemeye devam ediyoruz. Sayfamızı takipte kalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Mayıs 2019 tarihinde, BİM 24 Mayıs 2019 Aktüel Ürün Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...