BİM 27 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|14 Eylül 2019|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Bim aktüel kataloglarının önemli indirimleri sizleri memnun etmek için geliyor. Bim 27 Eylül 2019 aktüel ürün katalogları cuma fırsatları birbirinden özel kampanyaları ve fırsatları ile meraklı BİM takipçilerini sevindirecek. Aktüe Ürünler sitesi olarak bu haftanın 27 eylül indirimlerini tek tek ve detaylıca ele aldık. İşte yeni haftası ile Bim aktüel ürünler…

BİM 27 Eylül 2019 aktüel ürünler kataloğu en yeni fırsatları ve birbirinden özel kampanyaları ile geliyor. Bu hafta teknolojiden ev tekstiline, oyuncaktan mutfak ürünlerine kadar pek çok yeni ürün BİM’de… Spor aletleri, Reebok markalı ürünler ve özel bir spor ürünleri sayfası da Bim aktüel kataloglarında yer alacak. 27 Eylül cuma sizlerle olması beklenen bu hafta ürünlerinde neler olduğuna tek tek bakmadan evvel öncelikle ürün ve kataloglardan kısaca bahsedelim.

Bim aktüel 27 eylül katalogları 3 sayfadan oluşmakta… İlk sayfası teknoloji ürünleri, çeşitli alet edavat ve oyuncaktan oluşmakla beraber ikinci sayfası karışık bir yapıda… Öyle ki mutfak ürünlerinden tutun da şınav platformuna kadar pek çok farklı ürün bu sayfada yer almakta… Son sayfada ise tamamen spor ürünleri dikkat çekmekte… Bim aktüel ürünlerinin spor ürünleri sayfası bu anlamda haftaya damga vuran bir yapı ile müşteriyi karşılamakta. Özellikle spor aletleri ve spor için üretilmiş giyim ürünleri de bunu doğrular nitelikte… İçeriği ve kalitesi ile önemli fırsatlar sunan market 27 Eylül günü neler sunacak, bunun için detaylı anlatım ise şimdi sizlerle.

BİM aktüel ürünler ilk sayfasında Xiaomi Redmi Go ile müşterisine merhaba diyecek. 27 Eylül’ün ilk ürünü olan bu akıllı telefon fiyat olarak çok uygun olmakla birlikte giriş ve orta segmente hitap ediyor. Günümüzün sorunlarından biri olan şarj ve batarya sorununa biraz da olsa çözüm sunan Philips taşınabilir şarj aleti de uygun fiyatı ile bu hafta Bim’e gelecek diğer bir ürün olarak dikkatlerden kaçmıyor. Kumtel mini fırın ve Kumtel cam set üstü ocak da sunan Bim aktüel Fakir saç kurutma makinesi ile de bu fırsatlara yenisini ekliyor. Ayrıca oyuncaklar ve mutfak ürünleri de Bim aktüel kataloglarında sizlerle oluyor.

Aktüel Ürünler Bim 27 eylül sayfalarının ikincisinde ilk olarak Kiwi Premium 2’si 1 arada standlı blender ve spor blender ürünü uygun fiyatı ve taksit avantajı ile Bim’de… Trax kablosuz bluetooth kulaklık da sunan BİM, diğer indirimşerinde Tefal baskül ve kalori ölçer mutfak tatlısı da sunuyor. Daha sonra ise spor ürünleri ile sayfa devam ediyor. Bu ürünlerde ise Bim aktüel adeta şaşırtıyor. Şınav platformu ile başlayan ürünler boks torbası, dambıl seti, pilates matı, pilates topu ve çemberi, atlama ipi ve envai çeşit ürün Bim aktüelde… Bu ürünlerden bahsettiğimiz görsel sayfasına daha yakından bakabilirsiniz. Son sayfada ise Bim aktüel 27 eylül katalogları Reebok markalı spor saati ile yine sevindiriyor. Ayrıca HP spor / gaming/ laptop çanta 16,6” Odyssey ürünü de sizlerle… Tam anlamı ile her şeyi alan bir çanta… Alınabilir… Devam eden giyim ürünlerinde yağmurluk Letoon, spor çanta, tayt, ayakkabı gibi fırsatlar yer almakta… Daha fazlasının incelendiği görsel detaylar ve görseller için sizleri yeni sayfalara bekleriz. Şimdi kataloglara bakalım.BİM 27 Eylül 2019 | BİM Aktüel

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 14 Eylül 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 21 Eylül 2019 | 21:51 .

Aramalar: , , ,

Yorumlara kapalı.