BİM 27 Eylül spor aleti ürünleri ile gerçek anlamda ses getirecek. Haftanın en önemli fırsatlarını sunan Bim ilk olarak bu sayfada spor aletlerini değil 4 farklı ürün sunmuş. Öncelikle Kiwi Premium 2'si 1 arada standlı blender ve spor blender ürünü 149,00 TL fiyatı ile çok başarılı. 2 yıl garantili olan ürün iiçn taksit avantajı da var. Trax kablosuz bluetooth kulaklık ile süren fırsatlarda Tefal baskül de yer alıyor. Ayrıca kalori ölçer mutfak tartısı da bu haftanın dikkat çeken diğer bir ürünğ oluyor. Gelelim sayfaya adını veren ürünlere... Spor aleti ürünleri... BİM 27 eylül kataloglarında ilk olarak Şınav platformu dikkat çekiyor. Ürün için detaylar görselde aktarılmış. Dynamic boks toprbası, 3'lü egzersiz aleti de 27 eylül kataloglarında... Dynamic 2'li cdumbell set 2x5kg, Dynamic 2'li cdumbell set 2x1kg ürünleri de Bim'de. Dynamic beyzbol sopası ve topu da ayrıca raflarda... Pilates ürünleri de unutulmuyor. Pilates topu ve pompası, Pilates matı, Pilates ve yoga silindiri, Pilates çemberi bu hafta Bim 27 eylülde sizlerle. Bilyeli atlama ipi, yoga topu ve blok seti, karın egzersiz aleti çift tekerlekli ve Dynamic barfiks koridor barı da Bim aktüelde...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Eylül 2019 tarihinde, BİM 27 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...