Bim 27 eylül ile indirimlere merhaba demeye hazır olun. Bu hafta tam anlamı ile bir indirim şenliği var ve bu şenlik Bim takipçilerini çok ama çok sevindirecek. İlk üründe Xiaomi Redmi Go sizlerle olacak. 599,00 TL fiyata sahip olacak olan ürün 2 yıl Xiaomi Türkiye garantili olarak sunulacak. Devamında Philips taşınabilir şarj aleti var. 10.000 mAh olan ürün 59,90 TL fiyata sahip. Kumtel'den iki farklı ürün bu hafta 27 eylül itibarıyla Bim'de olacak. Kumtel cam set üstü ocak 299,00 TL fiyatı ile gelecek. Ürün için taksit avantajı da var. Doğalgazlı ve doğalgaz için ücretsiz kurulum bu ürün için mevcut olmak ile birlikte LPG'ye dönüştürme ücretli olarak sunulurken giriş dönüş 60km'ye kadar ücretsiz doğalgazlı kurulum avantajı var. Kumtel mini fırın ile devam eden fırsatlar Fakir saç kuruma makinesi ile sürecek. Paşabahçe kırmızı kapaklı dikdörtgen Borcam, Borcam dilimli kek kalıbı, 2'li tava seti ve ceviz kıracağı ürünleri de Bim 27 eylül kataloglarında ayrıca sizlerle. Oyuncak ürünleri de bu hafta Bim aktüel ürünlerininde yer alacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 14 Eylül 2019 tarihinde, BİM 27 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...