Siz indirim mi dediniz... Bim 6 Aralık 2019 ile gelen ilk aralık 2019 kampanyalarını görmelisiniz. Bim aktüel 6 aralık kataloglarında sunulan indirimler ile artık yık boyu hatırlanacak bir katalog sizlerle olacak. u sayfada yok yok... İLK ürün ile incelemeye başlıyoruz. Samsung Galaxy A30 Cep Telefonu 1.799 TL fiyatı ile gelen ilk ürün... Bu ürünü bir önceki sayfada detaylıca anlattık. Diğer fırsatta strong>Naturelove 8 Bölmeli Çift Kapaklı Dolap 199 TL fiyatı ile raflara değil raf olmaya geliyor... Sevilen markadan sevilen ürün Xiaomi Redmi Go Cep Telefonu 599 TL gibi uygun bir fiyat ile sizlerle olacak olan diğer fırsat... Sayfada çeyiz tutkunlarına özel Kiwi Premium Katı Meyve Sıkacağı 169 TL'den satılacak. Bonera 6 Parça Çelik Tencere Seti 159 TL fiyatı ile yine muadillerine kafa tutacak. Chef's Granit Efektli Karnıyarık Tencere 32 cm 59,90 TL ile Chef's Granit Efektli Wok Tava 28 cm 29,90 TL fiyatları ile sizlerle olacak. Mehtap markalı ürünlerde de indirim var. Mehtap Granit Efektli Karnıyarık Tenceresi 26 cm 65 TL ve Mehtap Granit Efektli Tava 26 cm 32,90 TL ile Mehtap Granit Efektli Derin Tencere 22 cm 54,90 TL sizlerle.. Bim 6 Aralık kampanyalarında Ses Çıkaran Bebek 28,50 TL olarak ve Pasta Börek Taşıma Kabı Çeşitleri 12,50 TL olarak sizlerle olacak. DAHA FAZLA aktüel bim ürünü için görselleri incelemenizi öneririz. Biz daha fazla detay aktaramadık. Siz görselden bu detayı öğrenebilirsiniz. 6 Aralık Bim kataloglarını inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Kasım 2019 tarihinde, BİM 6 ARALIK 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“BİM 6 Aralık Yıl Sonu Fırsatları Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...