BİM 6 ARALIK 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

| BİM AKTÜEL|19 Kasım 2019|13 Yorum

Bim aktüel katalog detayları gün yüzüne çıktı. Bu hafta Bim 6 Aralık 2019 aktüel katalogları ile yeni bir aya ve yeni indirimlere merhaba diyeceğiz. Detaylarını aktardığımız haftanın hakkında en net incelemeler ve tüm gelişmeler Aktüel Ürünler incelemesi ile sizlerle. Başlıyoruz.

Bim 6 Aralık 2019 aktüel ürün kataloglarında şaşırtan indirimler yer alıyor.Sosyal medyanın çalkalandığı haftanın detaylarını sunan market pek çok üründe güzel kampanyalara yer veriyor. Bu hafta elektronik ürünler, mobilya ve elektrikli ürünlerin yanı sıra ev tekstili ürünlerinde de önemli kampanyalara tanık oluyoruz. Bim aralık 2019 aktuel katalogu ilk sayfasının incelemesi ile başlayalım. Androil telefonlar ile merhaba diyen Bim’de ilk ürün Samsung Galaxy A30 oluyor. Bu kaliteli ürün için 1799,00 TL fiyat belirten BİM; 2 yıl garantili, parmak izi okuyuculu bu akıllı telefon ihtiyacı olanlar için kaçmaz… Aynı zamanda bir başka ürün de sunan Bim bu haftasında Xiaomi Redmi Go akıllı cep telefonunu da satacak. 599,00 TL fiyata sahip olacak üründe Android işletim sistemi, 2 yıl garanti ve 8 MP arka kamera dikkat çeken detayları… Fiyatı muazzam olan bu ürün de ihtiyacı olanların mutlaka düşünmesi gereken bir ürün olarak 6 Aralık 2019 günü sizlerle buluşacak. Tüm bunların yanında Kiwi katı meyve sıkacağı da Bim’de… 600W gücündeki bu ürün paslanmaz çelik gövdeye ve parçalayıcıya sahip… Fiyat konusunda 169,00 TL gibi muazzam bir fiyat sunan Bim aktüel kataloglarında taksit avantajı da dikkatlerden kaçmayan bir başka detay… İlk sayfa için daha fazla detayı görsel detay sayfasında görebilirsiniz.

Bim aktüel ürünler 6 Aralık 2019 katalog detaylarında ikinci sayfa fırsatlarında da ilk sayfanın muhteşem esintileri var. Philips buhar kazanlı ütü ile başlayan sayfada bu ürün için belirtilen 499,00 TL fiyat yine harika… Philips kalitesi ve Bim mucizesi birleşince ortaya çıkan bu önemli fiyat dikkatlerden kaçmamalıdır. 5 Bar buhar basıncına sahip üründe 180 gr şok buhar da var. 2400W gücündeki ürün ev kullanımı için biçilmiş bir kaftan… Sayfada soğuk kış günleri için gelen bir ürün var. Kumtel kalitesi ile sizlerle olacak ürün dikey ısıtıcı… 159,00 TL fiyatı ile gelecek olan ürün için taksit avantajı ve 2 yıl garanti detayı da dikkate değer. Bim 6 Kasım avantajlarına sahip ürünlerde ev tekstili avantajları da var. Görsel detaylarda daha net bahsettiğimiz bu ürünlerde yorgan, halı, terlik gibi avantajlı ürünler var. Tüm bunlara ek olarak gelen diğer Bim aktüel 28 Kasım avantajlarında çeşitli kış kıyafetleri de sizlerle. Tamamının yer aldığı Bim 6 aralık görsel detayı ile incelememizi derinleştirelim.

Bu haftanın BİM 6 ARALIK Aktüel ürün kataloglarını ve katalogda yer alan tüm detaylarını aktardığımız görsel inceleme detayları ile Aktüel Ürünler farkını yaşayın.



BİM 6 ARALIK 2019 | BİM Aktüel

BİM 3 ARALIK 2019 | BİM SALI

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 19 Kasım 2019 tarihinde, BİM AKTÜEL kategorisinde yazılmıştır ve 13 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 3 Aralık 2019 | 20:31 .

Aramalar: , , , ,

“BİM 6 ARALIK 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 13 Yorum