BİM aktüel ürünleri 6 Aralık kataloglarında yer alan tanıtım broşürleri hakkında açıklama yapmak için bu incelemeyi hazırladık. Bim aktüel katalogları EMİN markalı ürünleri ile sizlerle olacak. Emin markalı olarak gelen bu ürünlerde pek çok fırsat dikkat çekecek. Ete dair hemen hemen her gıda ürününü sunan Bim aktüel Emin markalı indirimlerine tek tek değinelim. İlk üründe ısıl işlem görmüş dilimli sucuk yer alıyor. Ürün 250gr olarak ve 9,95 tl fiyatı ile sunuluyor. Ek olarak ısıl işlem görmüş beton sucuk da 380 gr olarak geliyor. Fiyatı ise 13,95 TL olarak belirtilmiş görünüyor. Kangal sucuk 250gr olarak ısıl işlem görmüş acılı/acısız seçenekleri ile 9,95 TL'den alıcısını bekliyor. Kavurma 150gr olarak 11,5 TL'den alıcısına sunuluyor. Yeni ürün etiketi ile gelen sade/fıstıklı dilimli macar salam da 2,75 tl'den satılıyor. Pastırma da bu hafta sizlerle. 120 gr olan ürün için 13,50 TL fiuat sunuluyor. Son üründe ise sade ve fıstıklı seçenekleri ile 7,95 TL'den 250gr macar salam satılıyor. Dahası ve daha fazlası Bim aktüel 6 Kasım indirimlerinde sizlerle olacak.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, BİM 6 ARALIK 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...