Bim 3 Aralık aktüel katalogları salı indirimleri nihayet geliyor. Pek çok yeni BİM aktüel ürünü bu hafta 3 Aralık günü sizlerle. Detay Aktüel Ürünler'de... Önemli indirimlerin adresi BİM, 3 Aralık 2019 günü özel kampanyalar sunuyor. İki parça halinde olan katalogda Duracell markalı ürünler ile çeşitli atıştırmalıklar var. Duracell markalı ürünlerden bahsedelim. Taşınabilir şarj aleti sunan Duracell bu ürünü ile oldukça tercih edilir bir durumda... Ayrıca Pil şarj aleti + 4 adet pil de bu hafta Bim'de... 12'li AAA simply ince pil, 12'li AA simply kalem pil de raflarda... 2'li AAA şarj edilebilir pil ile 2'li AA şarj edilebilir pil de Bim aktüel 3 Aralık kataloglarında geliyor. 2032, 2016, 2025 2'Lİ pil ürünleri de hafta boyunca Bim'de... Bu haftanın diğer indirimlerinde çeşitli çikolatalar ve atıştırmalıklar da es geçilmiyor. Bim aktüel raflarında dikkat çeken bu ürünlerde Milka beyaz çikolata ve çilekli yoğurtlu tablet çikolata sizlerle... Heinz ketçap 700gr ürünü de tercih edilen BİM ürünleri olarak raflarda... Dahası ve fazlası ise 3 ARALIK 2019 salı günü sizlerle...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 22 Kasım 2019 tarihinde, BİM 6 ARALIK 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...