BİM aktüel ürünlerinde 6 aralık indirimleri nihayetinde tüm detayları ile göründü. Tüm kampanyaları ile takipçisi ile beraber olacak olan Bim indirimlerinin ilki Philips Buhar Kazanlı Ütü olarak karşımıza çıkacak. Ürün için 499 TL fiyat belirten BİM yine sevindirecek. Bir diğer üründe kış aylarında sizlere yardımcı olacak ve sıcak tutacak faydası ile gelecek. Kumtel Dikey Isıtıcı 159 TL fiyatı ile Bİm aktüel kataloglarında yerini alacak. ERKEK ürünleri de indirimde... Erkek Deri Bot 59,90 TL'den, Erkek Kaşe Kaban 135 TL olarak ve Kadın Ev Botu 23,50 TL olarak satılacak. Son üründe ise Erkek Suni Deri Terlik 19,90 TL fiyatı ile gelecek. Ev tekstilinde de önemli detaylar 6 aralık bim kataloglarında... Gezer Kadın Nakışlı Terlik 16,90 TL olarak geliyor. Post Halı 60x90 cm 49,90 TL fiyatı ile sunulurken Çift Kişilik Desenli Yorgan 195x215 cm 55,90 TL olarak görselde yerini aldı bile... Son ürünlerde Tek Kişilik Fitted Penye Çarşaf 17,95 TL ile Çift Kişilik Fitted Penye Çarşaf 19,95 TL ürün fiyatları sizlerle oluyor. Bitmeyen BİM AKTÜEL katalog ürünlerinde Comfort Family Çocuk Pijaması 22,90 TL, Çocuk Atkı-Bere-Eldiven Seti 17,90 TL ve Erkek Uzun Boy Bere 8,50 TL ile Kadın Bere 9,95 TL sizlerle... Kadın Dokunmatik Ekrana Uygun Eldiven 12,90 TL fırsatının yanı sıra muhteşem cuma indirimlerinde Erkek Kaşkol 12,95 TL, Çocuk Külotlu Çorap 9,90 TL da sizlerle. DAHASI ve fazlası Bim 6 aralık kataloglarında...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 19 Kasım 2019 tarihinde, BİM 6 ARALIK 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...