BİM 7 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Bim Aktüel Salı|31 Aralık 2019|2 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

BİM AKTÜEL SALI İLE BEKLENEN FIRSATLAR ŞEKİLLENİYOR: BİM 7 OCAK 2020 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNDA HER ŞEY ÇOK UYGUNA GELİYOR. BİM AKTÜEL 7 OCAK 2020 KATALOĞUNUN MERAK EDİLEN TÜM KISIMLARINI SİZLER İÇİN HAZIRLADIK.

BİM 7 Ocak 2020 aktüel ürünler kataloğu bu hafta salı gününü özel fırsatları ile dolduracak. BİM cuma günü hazırlayıp sunduğu aktüel katalogları ile dikkat çekerken son yıllarda salı günlerini de aktüel günler kapsamına aldı. Bim bu hafta katalogları ile takipçisini memnun etmeyi sürekli hale getirdi. İşte Ocak 2020 aktüel döneminin detaylarının ilk salı aktüel katalogları hakkında merak edilenler:

  • BİM aktüel 7 Ocak 2020 Kataloğu yeni hafta kampanyalarında hangi sürprizler var?
  • 7  Ocak 2020 Bim Aktüel Kataloğu ile gelmesi beklenen avantajlı ürünler neler olacak?
  • Bim 7 Ocak 2020 Aktüel Ürünleri için fiyat – ürün performansı nasıl, hangi ürün kaçırılmaması gereken fiyata sahip?
  • Bim Aktüel Ürünler Kataloğu 7 Ocak 2020 Perşembe günü gelecek olan ürünlerin indirimli fiyatları ne zamana kadar geçerli olacak?Akıllardaki tüm bu soruların yanıtı için sayfa devamını görmelisiniz.

BİM 10 OCAK 2020 KATALOĞU DA YAYINDA…

 

BİM’DE BU HAFTA HANGİ AKTÜEL ÜRÜNLER VAR?


BİM Aktüel 7 Ocak 2020 tüm fırsatlarını yanınıza kadar getiriyor. Üstelik cuma günleri sunduğu katalogların benzeri fırsatları salı da getiriyor. Tam anlamı ile sürekli indirim yaşatan bu mağazalar gerek kalitesi gerek içeriği ile ön plana çıkıyor. Peki bu bahsi geçen aktüel ürün kataloglarında neler var. İşte kısa bir inceleme:

BİM 7 Ocak 2020 Salı katalogları temel gıda ürünleri üzerine yoğunlaşıyor. Bununla beraber atıştırmalıklar ve çeşitli gıda ürünleri tüm salı kataloglarının hakimi olmayı başarıyor. Günümüzde artan gıda fiyatlarının olumsuz etkilediği yegane birimi olan siz ve biz son tüketicilerin Bim aktüel 7 Ocak kataloglarını incelemeden geçmemiz büyük hata olurdu. Uygun fiyatlı ürünlerin listesi ve görsel ile Bim’de bu hafta ne var bakalım. İlk ürün Bim kataloğunda EFSANE 10kg un oluyor. Sayfa devamında Bim Aktüel Ürünler Kataloğu Kırlangıç Ayçiçek Yağı ve Kırlangıç Riviera Zeytinyağı ürünlerini sunuyor. Yağ fiyatlarının her geçen hafta artması da BİM ile yine çok hissedilmiyor. Turşularda da indirim görünmekte; Fıçı Lahana Turşusu, Fıçı Karışık Turşu ve Fıçı Salatalık Turşusu ürünleri indirimli fiyatları ile BİM aktüel kataloğu listelerine giriyor. Diğer bir indirimli ürün ise Frico Tereyağ ve Aknaz Tam Yağlı Beyaz Peynir  olarak geliyor. Tat markası ile sunulan Ketçap ve mayonez ürünlerinde de indirimli fiyat Bim-aktüel kataloglarında yerini alıyor. Tüm bu fırsatlar temel gıda ürünlerinde özel fiyatlar olduğu gerçeğini ortaya koyuyor. Peki diğer sayfada neler sunuluyor, bu değerlendirme için sizleri 2. sayfaya bekliyoruz. 

BİM YENİ HAFTA AKTÜEL ÜRÜNLERİ NELER OLACAK?

 
BİM 7 OCAK 2020 AKTÜEL KATALOĞU GÖRSELİ

Sonraki Sayfa

1 2

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı tarafından, 31 Aralık 2019 tarihinde, Bim Aktüel Salı kategorisinde yazılmıştır ve 2 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

Aramalar: , , , ,

“BİM 7 Ocak 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 2 Yorum