Watsons MAYIS 2022 Aktüel Ürünler Kataloğu

| Watsons Aktüel|1 Haziran 2022|0 Yorum
Sponsorlu Bağlantılar

Watsons Mayıs 2022 aktüel kataloglarında listeler resmen yayınlandı. Watsons Aktüel indirimli ürünleri arasında bulunan ve kampanya dönemi boyunca geçerli olacak olan fırsatlarda 36 sayfalık dev bir katalog yer almakta. Watsons 9 Mayıs 2022 tarihi itibarıyla satışa çıkaracağı bu ürünlerş 5 Haziran 2022’ye dek sunmaya devam edecek. Ürünler, merak edilenler ve dev kampanyaları incelediğimiz Watsons Aktüel incelememizi detaylıca okuyabilir katalogları inceleyebilirsiniz. Başlıyoruz:

BU KATALOG GEÇMİŞ TARİHE AİTTİR

Watsons MAYIS 2022 kataloglarında onlarca 142 farklı üründe 142 muhteşem fiyat var. 45 sayfadan oluşan Watsons Aktüel kataloglarında 36 aktif indirim sayfası bulunuyor. İçerisinde büyük indirim oranları, Watsons Card Puan kazandıran avantajlı ürünler, kozmetik adına her şey bulunan bu sayfalar 9 Mayıs 2022 itibarıyla 5 Haziran 2022 sonuna dek sizlerle olmaya devam ediyor. Aktüel haberimizde tüm bu kataloglardan, indirimlerden ve puan avantajlarından bahsederek fırsatları göreceğiz. İşte detaylar…

Watsons Mayıs Kataloğu 2022 – Watsons Katalog

Dünya’nın en önemli güzellik ve sağlık bakım zincirlerinden biri olan Watsons, yeni fırsat kataloğunu yayınladı. 36 aktif indirim sayfasından meydana gelen bu listede yine gelenek korundu ve her alanda ürün sunuldu.  Watsons mayıs kataloğunun giriş sayfasında %50’ye varan indirimleri duyururken #benkalpsaçlarım etiketi ile gelen Love is in the h’air ürünleri sizlerle. Watsons Card’a özel olan gelen indirimli ürünlerde 20 TL’lik alışverişe özel fırsatlar var. Fırsatların ilkinde L’Oreal Paris telescopic Gold maskara 69,95 TL’den sizlerle. Sadece Watsons’ta olan ürünlerde far paleti, serum, sıkılaştırıcı krem,  maske çeşitleri, duş jelleri, törpü hediyeli yüz ağda bandı gibi ürünler var. Markaları farklı farklı olan bu ürünlerin detaylı bilgisi Watsons Mayıs 2022 kataloğunda yer almakta. Özel fırsatlar arasında saç maskesi, kremi ve şampuan da indirimli fiyatlarla satılacak olup büyük fırsatlara ev sahipliği yapan Watsons Mağaza Kataloğu detaylıca incelenmeli… Yine Watsons’a özel markalarda büyük indirimler sunan mağaza; mobil uygulamaya özel indirimlerin d eyer aldığı fırsat ürünlerini 4. ve 5. mayıs kataloğu sayfalarında aktarmış. Watsons kataloglarında öne çıkan ekstra avantajları da kısaca listeledik (Stok sınırları, kampanya koşulları ve tüm detayları resmi adres watsons. com. tr ‘den öğrenebilirsiniz.) :

 • Watsons’a özel markalarda %50‘ye varan Watsons Card’a Özel İndirimler var.
 • Watsons Card ile yapacağınız 100 TL’lik Garnier Cilt Bakım alışverişlerine ÖZEL TASARIM BEZ ÇANTA Hediye!
  • Çanta sahipleri 200 yılı sonuna dek ayrıcalıklı sürprizlerden faydalanma şansı elde edecek.
 • Watsons Card’a özel 150 TL’lik alışverişe BAGAJ ETİKETİ Hediye!
 • Watsons Card’a özel 250 TL’lik alışverişe ÖZEL TASARIM ÇANTA Hediye!
 • Watsons Card’a özel tek seferde 250 TL’lik alışverişe PARİS SEYAHATİ ÇEKİLİŞİNE KATILMA HAKKI!
 • K-Beauty Kore Güzelliği alışveriş tutarlarının yarısı Watsons Card’ına geri yükleniyor! Fırsat puanlar 20 Haziran 2022’ye de kullanılabiliyor.
 • 90 TL ve üzeri Bepanthol alışverişlerinize BEL ÇANTASI hediye!
 • 85 TL ve üzeri Neutrogena el  vücut bakım ürünü alışverişine KEDV’in desteklediği kadın kooperatiflerinde kadınların el emeği ile üretilen 70 gr. Nahıl Sabun kasada hediye!
 • Sesu Ağdaya İlk Adım Serisi’nden 50 TL’lik ürün alımına simli makyaj çantası hediye!
 • 75 TL’lik Elidor alışverişlerine 10 TL değerinde 1000 Watsons Card Puan hediye!
 • 60 TL’lik Gliss Bakım ürünü alışverişlerine Tohum Kartlı Çanta hediye!
 • Revolution Haircare Kafein Serisi Ürün Çeşitleri alışverişlerinde, alışverişin yarısı kadar Watsons Card Puan hediye! Ayrıca mobil uygulamada ek %10 indirim var!
 • 2 Adet Fa alışverişlerinize çanta hediye!
 • Her 1 adet Signal White Now Sensitive 75 ml macun alımına hediyeler arasında iPhone 13, iPad, Apple Watch Series 7 ve Airpods bulunan çekiliş için 1 katılım hakkı veriliyor!

Watsons Mayıs 2022 katalogları için sunulan fırsat listelerinin öne çıkan ürünlerinde dikkat çeken ve serumlar için hazırlanan “Nihal Kanık ile Serumları İnceliyoruz!” için de bağlantıyı watsons kataloğundan bulabilirsiniz. Ayrıca santralİstanbul Kampüsü 28 Mayıs 2022 tarihli festivalde watsonsgenclikfestivali .com adresinden detaylara erişebileceğiniz; katılımcılar arasında Nova Norda, Gazapizm, Athena, İkiye On Kala ve Sufle bulunan festival biletlerine de Watsons Card’a özel kampanyaya haiz olarak 250 TL yerine 200 TL’den alım gerçekleştirebilirsiniz. Hem kozmetik, hem sağlık hem kişisel bakım ürünlerinde yaptığı büyük indirimlerle adını duyuran WATSONS, düzenleyeceği festival ile de herkesi memnun etmeye devam edecek. Dahası, fazlası, tüm koşullar ve nihai bilgi için resmi adres watsons. com. tr ‘yi ziyaret ediniz. Katalogları aşağı ekledik, inceleyebilirsiniz. Güzelliklerle dolu günler dileriz.

Watsons 9 MAYIS – 5 HAZİRAN 2022 Kataloğu – MAYIS KATALOĞU

Watsons Aktüel Ürünleri MAYIS 2022 Kataloğu Görseli 1 Watsons Aktüel Ürünleri MAYIS 2022 Kataloğu Görseli 2 Watsons Aktüel Ürünleri MAYIS 2022 Kataloğu Görseli 3
Watsons Aktüel Ürünleri MAYIS 2022 Kataloğu Görseli 4 Watsons Aktüel Ürünleri MAYIS 2022 Kataloğu Görseli 5 Watsons Aktüel Ürünleri MAYIS 2022 Kataloğu Görseli 6 Watsons Aktüel Ürünleri MAYIS 2022 Kataloğu Görseli 7

Sonraki Sayfa

1 2 3 4 5 6

Katalogları, ürünleri, stok durumlarını, indirim tarihlerini v.s. katalog sahibi marketin resmi web sitesinden teyit ediniz.

Güncel Kataloglar
Bim aktüel - A101 aktüel - Şok aktüel için incelemelerimiz bağlayıcı değildir. İlgili marketin websitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 1 Haziran 2022 tarihinde, Watsons Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur. Son Güncelleme: 1 Mayıs 2023 | 12:50 .

Aramalar: , ,

Yorumlara kapalı.