Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 21 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu – Hafta Sonu 1

A101 21 Kasım 2015 aktüel kataloglarının ilk sayfasında yine muhteşem hafta sonu indirimleri sizlerle. Bu incelememizde A101 Hafta Sonu kataloglarına da yer vermek istedik, çünkü oldukça uygun fiyatlı ürünleri bu hafta incelemeye değer gördük. "Herkesi Çaya Bekliyoruz!" sloganı ile Karadem markalı çay ürünlerini tanıtan ve uygun fiyata sizlere sunan A101 bu sayfada tamamen çay temalı bir yol izlemiş. Siyah Çay 500gr Karadem Filiz, Siyah Çay 1 kg Karadem Rize, Siyah çay 1kg Karadem Harman ve özel ürün Siyah Çay 1kg Karadem Ala bu haftanın A01 hafta sonu indirimlerinden birkaç tanesi olarak sizlerle. A101 21 kasım kataloğunun ilk sayfası olarak incelediğimiz bu aktüel sayfada ne olduğunu aktardık. Bildiğiniz gibi çay fiyatlarının aşırı pahalı olmasına inat A101'in Karadem ile adeta indirim denizi yaratması oldukça başarılı. Eee ne diyelim, A101 yine fırsatlarını etkili şekilde sunmayı başarmış ve bize de Aktüel Ürünler olarak incelemek düşmüş.

Sponsorlu Bağlantılar

A101 19 Kasım 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 16 Kasım 2015 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar