Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aktüel Hafta Sonu – 21 Temmuz – Çok Al Az Öde

A101 market indirimli ürünlerinde bu hafta pek çok fırsat var. Hafta sonu a101 bir başka… 21 Temmuz 2018 cumartesi günü başlaması beklene A101 indirimlerine yakından bakacağız ve ÇOK AL AZ ÖDE fırsatlarına bakacağız. Bakalım A101 neyi çok alıp az ödememizi öneriyor. Görelim. Aktuel-urunler.com olarak ilk ürün incemelemiz Bal-ye süzme çiçek balı 850g oluyor. Üründen 2 adet aldığınızda 24,90 TL ödüyorsunuz. Indomie noodle çeşitleri de 5 adet fiyat olarak 5 TL sizlerle… 3 ADET FİYATI İLE Gelen ve 6 TL olan Çerezya soslu cips fıstık 200gr ürünü de kaçmaz. Bu hafta kampanyalarında Bi mango - egzotik aromalı buzlu çay 500ml 4 tl (4 adet fiyatı) sizlerle olan bir başka ürün olarak karşımıza çıkıyor. A101 market indirimli ürünlerinde Cafex cappuccino 18g 10 adet fiyat olarak 3 tl belirtilmiş. 4 adet fiyatı ile dikkat çeken Eti susamlı çubuk de sizlerle oluyor. Bu hafta indirimlerinde son olarak ise La vache qui rit krem peynir 400g 13,70 tl (2 adet fiyatı) sizlerle oluyor. Bu hafta kampanyalarında indirimler ve kampanyalar hafta sonunda 21 Temmuzda devam ediyor. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 26 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 20 Temmuz 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar