Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Google_Plus_Aktüel_Ürünler
A101 Aldın Aldın 7 Haziran Aktüel Ürün Gıda Fırsatları

A101 aktüel ürünlerinde 7 Haziran 2018 market ürünleri muhteşem fırsatları ile geliyor. Bu hafta gıda ürünlerinde neler var detaylıca inceleyim. İlk olarak Zeo kuru sele siyah zeytin 600g (Yeni ürün) sunan market ürün için YENİ ÜRÜN etiketi kullanmış… Ayrıca sevilen marka Zeo’dan Zeo siyah zeytin 1000g (Yeni ürün) da sizlerle. Bu hafta fırsatlarında Tukaş reçel çeşitleri 800g ile Altınkılıç eski kaşar peyniri 250g de sunulmuş. A101 spot indirimlerinde bir başka yeni ürün de var… Zeo siyah zeytin ezmesi 340g (Yeni ürün) sizlerle. A101 7 Haziran indirimlerinde ayrıca Muratbey tuzlu tereyağı 500g, Oetker Guseppe dondurulmuş 3 etli pizza 2’li 810g, Gence dondurulmuş kıymalı kol böreği 500g da sizlerle olurken Ülker Teremyağ sıvı margarin 750g (Spatula hediyeli) ürünü de sizlerle oluyor. Bu hafta indirimlerinde Lezita dondulmuş tavuk pirzola kg sunan market CP dondurulmuş piliç schnitzel 1000g de sunmuş. Son üründe ise Banvit dilimli piliç salam 500g var. Teşekkürler A101…

Sponsorlu Bağlantılar

A101 7 Haziran 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu Sayfa Görseli

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook

Sponsorlu Bağlantılar

Galeri Detayları

Bu galeri Aktüel Ürünler tarafından, 31 Mayıs 2018 tarihinde, Aktüel Ürünler kategorisinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar