Şok 28 Ağustos Kırtasiye Malzemeleri Sayfası

Şok market bu hafta çok özel fiyatları ile geliyor. Şok aktüel ürünleri 28 Ağustos tarihinde indirime girmeye başlıyor. İndirimin bitiş günü ise 30 Eylül olacak. Kataloglarda belirtilen tarih aralığı bu şekildedir. Bu hafta şok aktüel 28 Ağustos kataloglarında yeni bir dönem başlıyor. Kırtasiye ürünlerini göreceğiniz bu aktüel katalog, çok özel fırsatlar içeriyor. A4 Defter 5,50 TL ve A4 Defter 4,75 TL olarak satılıyor. Bu ürünlerin arasındaki fiyat farkı sayfa sayısı ile alakalı... Bir başka ürün ise A5 Defter 2,50 TL olarak sizlere sunuluyor. Haftanızı renklendirecek olan bu ürünleri kaçırmamak için Şok aktüel 28 Ağustos tarihinde sizlere kapılarını açıyor. Spiralli Resim Defteri 3,50 TL, A5 Defter 1,50 TL, A5 Defter 1,10 TL ve Not Defteri 1,99 TL olarak kampanyada... Bütçenizi sarsamayan bu indirimli ürünleri kaçırmamanız için http://aktuel-urunler.com adresi net katalogları sizlerle paylaşıyor. Detaylı incelemelerimiz diğer görseller ile devam ediyor. Mutlu haftalar dileriz.

Sponsorlu Bağlantılar

Geri
ileri

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Ağustos 2019 tarihinde, ŞOK 28 Ağustos 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz.

Aktüel Klavye

klavye tuşları kullanılabilir.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...