BİM 25 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Sponsorlu Bağlantılar

BİM aktüel tüm ülkede merakla bekleniyor. Bim 25 OCAK 2019 aktüel ürünler kataloğu ile merakları gidermeye indirimleri ile ise istekleri karşılamaya geliyor. Pek çok yeni ürün ve fırsat sunan BİM aktüel bu hafta 2019’un en dolu kataloğu ile sizlerle oluyor. Şimdi tüm detayları ve daha fazlası için Aktüel Ürünler incelemesine geçelim.

BİM 25 Ocak 2019 aktüel ürün katalogları yeni indirimleri ve on numara fırsatları bu haftayı özel hale getiriyor. Türkiye’nin en iyi Aktüel Ürünler sitesinde 25 ocak kataloglarını ilk siz duydunuz. İlk siz bu haftanın bu kataloglarını gördünüz… Bu farkı Aktüel Ürünler ile yaşadınız… Peki neler gelecek, hangi indirimler sizleri karşılayacak şimdi göreceğiz.

Bim müşterileri akılcıdır. Çünkü her tüketici ucuzu takip eder ancak BİM takipçisi ucuzu takip etmekle kalmaz onu bulur ve en doğru zamanda ve yerde satın alır. İşte bu anlamda Aktüel Ürünler’in sunmuş olduğu incelemeleri takip eder BİM’e gidip satın alır… Akılcı müşterilerin adresi BİM, tüm fırsatları ve yeni haftasında sunduğu 10’dan fazla yeni Aktüel Ürünü ile 25 ocakta da şaşırtmaya devam edecek. Değerli fırsatlar ve çok özel fiyatların yer aldığı yirmi beş ocak katalogları her kesime hitap etmeye devam edecek. Şimdi sizlere 25 Ocak kataloglarından kısaca bahsedelim.

Ürünlerin ve katalogların ilkinde VESTEL Venus V4 fırsatını görüyoruz. Bunun için ayrı bir sayfa sunan Bim mağazaları 849,00 TL fiyatlı bu ürünü ele almış. Biz de tek sayfada detaylıca bu üründen bahsettik. Haftanın devamında özellikle beyleri mutlu edecek fırsat ürünleri sizleri bekliyor olacak. Radyatör antifrizi, oto koltuk arkası organizer, araç içi kamera, ışıldak ve pek çok farklı otomobil ürününün yer aldığı koca bir otomobil – araba – taşıt aktüel ürün kataloğu sizlerle olacak. 25 Ocak günü siz de otomobilinizin ihtiyacı, size yardımcı pek çok fırsatı satın alabileceksiniz. Sayfada sadece beylere özel fırsatlar yer almayacak BİM aktüel 25 Ocak günü yemek takımı, tencere ürünleri, turbo fırın ve çeşitli mutfak ürünleri ile de müşterisin memnun edecek. Ek olarak çeşitli giyim ürünlerini de uygun fiyata sunacak. Bu hafta her zamankinden daha geniş ürün yelpazesi ile BİM aktüel kaçmaz…

Bim sadece Cuma günleri fırsatlar sunmaz… Salı günleri de BİM aktüel fırsatları ortalığı kasıp kavurur… Haftanın Önerilerinde Bim Aktüel özel ürün ve fiyatlar sunmaya devam edecek. Temizlik ürünü fırsatları, ile gelecek olan sayfa 6670 mağazası ile ülkemizin her tarafında sizlerle olmayı sürdürecek. Şimdi daha detaylı incelemelerin yer aldığı özel bilgiler içeren görsel detaylar ile devam edelim.

…NET KATALOGLAR İÇİN KATALOG GÖRSELİNE TIKLAYINIZ…

BİM 25 OCAK 2019 | BİM Aktüel

BİM 29 OCAK 2019 | BİM Aktüel

Sponsorlu Bağlantılar
Aktüel Ürünler Mailine "ÜCRETSİZ" Gelsin mi?

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bunlara Baktınız mı ?

İçerik Detayları

Bu yazı Aktüel Ürünler tarafından, 10 Ocak 2019 tarihinde, Bim Aktüel kategorisinde yazılmıştır ve 18 adet yorum yapılmıştır. Bu içerik tam olarak anında oluşturulmuştur.

“BİM 25 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu” için 18 Yorum

 1. Banu dedi ki:

  Temizlik ürünlerinde fiyat iyi

 2. Uğur dedi ki:

  Fırının fiyatını göremedim bi yazasanız

 3. Pınar dedi ki:

  Stor perde gelsin

 4. Tuğçe dedi ki:

  Selam. Venüs v4 nasıldır kullanan var mı

 5. Beyhan dedi ki:

  Harikaa beğendimmm muhteşemmmmmmm kesinlikle istediğim şeyler bu kataloglarda

 6. Ferda dedi ki:

  Tabak setini inceleyeceğim

 7. Ceyhun dedi ki:

  Harika ürünler… özellikle oto ürünlerinde zamanlama süper

 8. Haluk dedi ki:

  Gerçekten görmeye değer ürünler geliyor

 9. Veysel dedi ki:

  Vestel v4 nasıldır arkadaşlar ?

 10. selami dedi ki:

  oto içi kamera gerçekten gerekli

 11. yakup dedi ki:

  oto ürünleri gayet iyi.

 12. hümeyra dedi ki:

  renkli kadeh bardaklar gelsiiiinn

 13. julude dedi ki:

  narenciye sıkacağı çok değişikkk

 14. simay dedi ki:

  termos çelik mi

 15. cicikız dedi ki:

  mor tencereler harika değil mi

 16. kübo dedi ki:

  tabakla harika ama tek tek satılsaymış keşke

 17. haluk dedi ki:

  oto içi kameranın hafızası nasıl

 18. koray dedi ki:

  oto kılıfları çok güzel

Bu Konu Hakkında Yorum Yapabilirsiniz